SPAWACZ 111. Stal czarna! Praca w Belgii!

HM Serwis Sp. z o.o.

Goes, zagranica

Opis stanowiska pracy

HM Serwis Group Sp. z o.o., licencja nr 15326
Al. Wojska Polskiego 62, 70-477 Szczecin

HM Serwis Group poszukuje pracowników na stanowisko spawacz metodą 111. Spawanie zbiorników, rur, stal czarna. Praca na terenie zakładów petrochemicznych TOTAL w Belgii.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie i dojazd do pracy na koszt pracodawcy
  • kontrakt długoterminowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia zawodowego.

Wymagania

•aktualne uprawnienia 111 na stal czarną
•VCA lub SCC
•doświadczenie zawodowe min. 1 rok, mile widziane osoby pracujące na stoczniach

Prezentacja firmy

Zachęcamy do współpracy!

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie