Michael Page Michael Page

Sourcing Manager

Sourcing Manager odpowiedzialny będzie za budowanie i realizację strategii zakupowej dla bieżącej produkcji i nowych uruchomień/transferów produkcji do zakładu w Polsce. Raportowanie do Plant Managera.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowy producent z branży transportation i electromobility, który w związku z nowymi uruchomieniami poszukuje do swojego zespołu doświadczonego Sourcing Managera, który poprowadzi projekty zakupowe pod kątem produkcji seryjnej oraz nowych uruchomień.

Opis stanowiska

Realizacja polityki zakupowej firmy i odpowiedzialność za budowanie strategii zakupowej dla kategorii materiałów produkcyjnych/direct

Rozwój i optymalizacja bazy dostawców, walidacja i prowadzenie negocjacji w ramach nowych kontraktów oraz projektów oszczędnościowych

Prowadzenie audytów dostawców

Definiowanie lokalnej strategii zakupowej oraz wsparcie w budowaniu strategii na poziomie regionalnym

Ustalanie wskaźników i prowadzenie bieżącej oceny dostawców

Nadzór nad realizacją zakupów w organizacji wg. ustaleń kontraktowych

Profil kandydata

Wykształcenie wyższe, idealnie o profilu ekonomicznym, inżynierskim lub logistycznym

Minimum 5 lat doświadczenia managerskiego w obszarze sourcingu firm produkcyjnych

Wysokie kompetencje interpersonalne oraz komunikacyjne

Poparte sukcesami doświadczenie w prowadzeniu negocjacji i wdrażaniu dostawców

Praktyczne doświadczenie w pracy w systemach ERP i MS Office/Excel

Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

Atrakcyjna rola Sourcing Managera w międzynarodowej organizacji produkcyjnej

Prowadzenie projektów zakupowych dla nowych uruchomień

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Konkurencyjne wynagrodzenie + premia

Świadczenia socjalne-opieka medyczna, ubezpieczenie

Pakiet szkoleń

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page