ManpowerGroup Sp. z o.o.

Sourcer - Rekruter

Miejsce pracy: Kraków

Numer ref. SRE/003/MKU

Zadania:

  • Wyszukiwanie Kandydatów z branży IT o określonych kompetencjach metodami Direct Search
  • Telefoniczny i mailowy kontakt z Kandydatami
  • Bliska współpraca z Rekruterami firmy przy obecnie prowadzonych procesach rekrutacyjnych
  • Kontakt z Managerami, Kierownikami Projektów oraz współpraca z innymi działami

Oferujemy:

  • Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • Uczestnictwo w szkoleniach z obszaru HR, sprzedaży, technologii
  • Darmowe lekcje języka angielskiego
  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie zorientowanej na rozwój pracownika
  • Przyjazną atmosferę w pracy w zgranym i młodym zespole
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
  • Dostęp do benefitów pozapłacowych w ramach Manpower Premium

Jeżeli:

  • Znasz język angielski na poziomie bardzo dobrym
  • Zdobyłaś/eś doświadczenie w obszarze HR i/lub w pracy na stanowisku związanym z wyszukiwaniem najlepszych Kandydatów
  • Posiadasz wiedzę w obszarze rekrutacji z branży IT (mile widziane)
  • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office
  • Cechuje Cię wielozadaniowość i dobra organizacja pracy
  • Jesteś osobą, której szukamy!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials