Opis stanowiska pracy

- zapewnienie funkcjonalności i niezawodności maszyn, silników, układów elektrycznych
- wykonywanie przeglądów maszyn, silników, rozdzielnic, paneli sterowniczych,
- przeprowadzanie testów diagnostycznych,
- wykonywanie gruntownych konserwacji maszyn,
- rozwiązywanie bieżących problemów z maszynami
- zaangażowanie w procedury bezpieczeństwa, przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe
- wiedza z zakresu elektroniki, programowania elementów automatyki (PLC), przetworników
- biegła obsługa komputera
- mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Pragniemy przedstawić Państwu firmę Domino Polska Sp. z o.o. Domi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive