Sortownik / pracownik magazynowy

OTTO Work Force

Siedlce, mazowieckie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Siedlce

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik Magazynu

Opis stanowiska:

 - Rozładunek / załadunek samochodów

 - prace magazynowe

 - segregowanie paczek

Wymagania:

 - brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

 - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

 - dyspozycyjność do pracy zmianowej

Oferujemy:

 - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na 1/2 etatu

 - atrakcyjną stawkę godzinową,

- praca w godzinach: 05:30-09:30 lub 15:30-19:30

 - zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.