Sortownik/personel pomocniczy

InterKadra Sp. z o.o.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

rozładunek i załadunek transportów liniowych w Centrum Sortowania;

sortowanie przesyłek standardowych i niestandardowych;

przekazywanie uszkodzonych przesyłek do Weryfikatora.

Wymagania:

umiejętności planowania i dobrej organizacji pracy;

komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;

umiejętności obsługi skanera.

Oferujemy:

atrakcyjną stawkę godzinową;

dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy;

możliwość rozwoju zawodowego;

możliwość wyboru dogodnych godzin pracy (rano lub popołudnie).

Zatrudnienie w oparciu umowy zlecenia podpisaną bezpośrednio z firmą Interkadra.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.