Axell Employment
Axell Holandia Sp z o.o. to jedna ze spólek działająca w ramach marki Axell Employment.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi w agencjach pośrednictwa pracy w Polsce, Holandii i na Węgrzech. Jesteśmy zarejestrowani w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 4106.

Sortowanie złomu

Od: Axell Employment
Miejsce pracy: Holandia, Rotterdam

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy przy sortowaniu metali kolorowych
  • Prawo jazdy kat . B
  • Znajomość j.angielskiego w stopniu podstawowym
  • Mile widziani kandydaci z prywatnym zakwaterowanie w Rotterdamie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sortowanie metali kolorowych
  • Ogólne prace porządkowe na terenie zakładu

OFERUJEMY:

  • Stawka €10 brutto/h
  • Dodatki eksterytorialne
  • Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
  • Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Darmowy transport do pracy
  • Opiekę polskich koordynatorów
  • Tygodniowy system wynagrodzeń
  • Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
  • Pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii
  • Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
  • Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie