Sortowanie warzyw i owoców KRAKÓW - Podgórze

Akcja Job

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

GRUPA AKCJA JOB

Agencja Pracy Tymczasowej– NR CERTYFIKATU 9778 dla swojego Klienta z branży hurtowniczej poszukuje osoby na stanowisko:

Sortowacz

Miejsce pracy: KRAKÓW - Podgórze

Zadania:

- sortowanie owoców i warzyw

- ważenie produktów (skrzynki ok 10 kg)

- praca w godzinach nocnych (22:00-6:00) lub dziennych (6:00-14:00, 14:00-22:00)

- od poniedziałku do piątku oraz niedziele

Wymagania:

- książeczka sanepidowska

- praca dla Pań i Panów

Oferujemy:

- Umowę o pracę tymczasową

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Wypłatę w terminie

JESTEŚ ZAINTERESOWANY? ZADZWOŃ! 506 221 245

Wyślij CV.

Klikając przycisk „Wyślij” oświadczasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Grupę Akcja Job (Libra Europe Sp. z o.o., Albedo HR Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Żurawiej 22/214, 00-515 w Warszawie, Logiservice Sp. z o.o., Europak Sp. z o.o. Sp. k., przy ul. Poznańskiej 21/48, 00-685 w Warszawie, SFS International Sp. z o.o. Sp. k., SFS Projects Sp. z o.o., Sp. k. z siedzibą przy ul. Nowej 6, 05-500 w Starej Iwicznej wchodzących w skład Grupa Akcja Job), będącego administratorem danych osobowych zawartych w przesłanym przez Ciebie zgłoszeniu rekrutacyjnym. Twoje dane będą przez nas przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz przyszłe procesy.

Wyrażoną wcześniej zgodę możesz w każdym czasie wycofać.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.akcjajob.pl w zakładce Polit. pryw. RODO 2018

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.