Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/12/2018.

Sortowanie przesyłek - magazynier

Warszawa, Michałowice, Pruszków, Piaseczno, Piastów, Raszyn, Opacz, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

ZADANIA:

  • Sortowanie paczek zgodnie z określonymi zasadami
  • Praca ze skanerem
  • Proste prace magazynowe

WYMAGANIA:

  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Dokładność, odpowiedzialność, uczciwość
  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

OFERUJEMY:

  • Praca w godzinach 02:00 - 09:00 lub 06:00-11:00 - do wyboru
  • Stawka 20,00 zł brutto + dodatek nocny
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenia, prywatnej opieki medycznej

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie