Sortowanie przesyłek - elastyczny grafik - praca od zaraz!

LeasingTeam Sp. z o.o.

Jelenia Góra, dolnośląskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Jelenia Góra

Nr ref.: 0045779

Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

Zakres obowiązków:

  • rozładunek i załadunek kontenerów;
  • sortowanie przesyłek.

Oczekiwania:

  • Samodzielność i dokładność w wykonaniu powierzonych zadań.

Oferta:

Oferta:

  • Miejsce pracy: Jelenia Góra (ul. Meblowa);
  • Stawka 18,30 zł/h brutto;
  • Premia do 200 zł brutto;
  • Elastyczny grafik do ustalenia z kierownikiem zmiany (magazyn pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 5:30 - 20:30);
  • Umowa zlecenie lub dla zainteresowanych dłuższą współpracą umowa o pracę tymczasową.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.