Sortowanie listów i paczek

FallWork Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
• układanie listów oraz przesyłek
• rozdzielanie do odpowiednich działów w magazynie
• przygotowanie stanowiska i uporządkowanie po zakończeniu pracy
• praca w godzinach nocnych

Wymagania:
• brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
• gotowość do pracy zmianowej (np. 21.30-9.30, 19.00-7.00, 20.00-6.00)
• dyspozycyjność do pracy w godzinach nocnych

Oferujemy:
• umowę cywilnoprawną i stawkę godzinową (14 zł brutto)
• pracę na Ursynowie
• elastyczny grafik pracy (dni pracy do wyboru kandydata)
• pracę również dla osób uczących się
• miejsce pracy Warszawa Ursynów lub Włochy

ZGŁOSZENIA OSOBISTE CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 9-17 POD ADRESEM: BIURO REGIONALNE FALLWORK AL.SOLIDARNOŚCI 117 LOKAL 412, IV PIĘTRO, WARSZAWA (WEJŚCIE OD AL. JANA PAWŁA) LUB KONTAKT TELEFONICZNY: 883-993-302, 22/440-57-07