ManpowerGroup Sp. z o.o.

Sortowacz

Miejsce pracy: Szczecin

Numer ref. SOR/062/MSE

Jeżeli:
Jesteś na etapie poszukiwania lub zmiany pracy.
Zależy Ci na stałym zatrudnieniu.
Bez względu na to, w jakim momencie swojej kariery zawodowej się znajdujesz.

Zadania:

  • Sortowanie ręczne surowców (papier, folia)
  • Obsługa maszyn, urządzeń i narzędzi znajdujących się w ciągach technologicznych
  • Zgłaszanie wszelkich usterek, awarii i uszkodzeń powstałych na użytkowanym sprzęcie bezpośredniemu przełożonemu natychmiast po ich stwierdzeniu
  • Prace pomocnicze przy rozładunku i załadunku surowca
  • Współpraca z innymi pracownikami podczas sortowania, przerobu i załadunku surowców w celu realizacji planów produkcyjnych
  • Udział w pracach porządkowych na terenie zakładu

Oferujemy:

  • Atrakcyjną stawkę wynagrodzenia 15 zł brutto/h
  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością przejęcia przez Klienta
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym: 7-15; 9-17

Wymagania:

  • Chęć i motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials