Gi Group Sp. z o.o.

Sortowacz

Miejsce pracy: Szczecin

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sortowanie ręczne surowców(papier, folia)
  • Obsługa maszyn, urządzeń i narzędzi znajdujących się w ciągach technologicznych
  • Zgłaszanie wszelkich usterek, awarii i uszkodzeń powstałych na użytkowanym sprzęcie
  • Prace pomocnicze przy rozładunku i załadunku surowca

WYMAGANIA:

  • Sumienność i zaangażowanie
  • dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • Pracę na podstawie Umowy o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u klienta
  • Pracę w systemie dwuzmianowym (7-15 I 9-17) od poniedziałku do piątku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe - wypłacane na czas!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.