Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/12/2017.

Sortowacz odzieży Pracownik produkcyjny

30-741 Kraków, małopolskie

OKwork

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy szukamy osób zainteresowanych pracą na stanowisku :
Sortowacz odzieży - Pracownik produkcyjny

Miejsce Pracy: Kraków -Rybitwy

OBOWIĄZKI

• sortowanie odzieży używanej,
• pakowanie i układanie towaru,

OFERUJEMY

• pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym
• wynagrodzenie godzinowe w wysokości od 15 złotych brutto
• ciepły posiłek

Zainteresowane osoby prosimy są o przesłanie CV z załączeniem klauzuli: ,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekru-tacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)." Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją zatrudnienia wpisaną do rejestru pod numerem... 10373. Zajmujemy się głównie outsourcingiem usług i pracowników (osób). Korzystanie ze źródeł zewnętrznych w zlecaniu pewnych zadań to przede wszystkim odciążenie bieżącej działalności firmy, co umożliwia skupienie się na najistotniejszych obszarach. Powierzenie konkretnych zleceń firmom zewnętrznym to również pomysł na usprawnienie funkcjonowania przedsiębiorstwa i oszczędność.

Stawiamy na elastyczne formy zatrudnienia, które sprawdzają się jako korzystne rozwiązanie zarówno dla pracodawcy jak i dla poszukującego zajęcia i zleceń. Dostosowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Chętnie staniemy przed zadaniami stawianymi przez Was.

Zapraszamy do współpracy!
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Produkcja