Sortowacz odpadów metalowych

Gi Group Sp. z o.o.

Swarzędz, wielkopolskie

Miejsce pracy: Swarzędz

Zadania:

  • Ręczne segregowanie odpadów metalowych.
  • Obsługa dźwigu ŻII (osoby z uprawnieniami).

Wymagania:

  • Chęć do pracy.
  • Zdolność do pracy fizycznej.
  • Mile widziane uprawnienia UDT, na dźwigi typu ŻII (nie jest to warunek konieczny)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie min. 3200 zł. brutto + premie.
  • Prace od poniedziałku do piątku.
  • Stabilne godziny pracy od 6 do 14.
  • Możliwość nadgodzin.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.