Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/08/2018.

Sortowacz odpadów metalowych

Swarzędz, wielkopolskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Ręczne segregowanie odpadów metalowych.
  • Obsługa dźwigu ŻII (osoby z uprawnieniami).

Wymagania:

  • Chęć do pracy.
  • Zdolność do pracy fizycznej.
  • Mile widziane uprawnienia UDT, na dźwigi typu ŻII (nie jest to warunek konieczny)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie min. 3200 zł. brutto + premie.
  • Prace od poniedziałku do piątku.
  • Stabilne godziny pracy od 6 do 14.
  • Możliwość nadgodzin.

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna