Opis stanowiska pracy

Sortowacz odpadów komunalnych Niemcy, Monachium

Zakres obowiązków
• segregacja odpadów

Oferujemy
• 1500€  miesięcznie
• pracę dwuzmianową
• 40 h tygodniowo z możliwością nadgodzin (25% płatne za nadgodziny)
bezpłatne zakwaterowanie
• możliwość zaliczek
• ofertę długoterminową
• opiekę polskojęzycznego koordynatora

Wymagania

podstawowa znajomość języka niemieckiego
• mile widziany własny samochód

Carpediem Personal to agencja pośrednictwa pracy z ponad 10 letnim doświadczeniem.... Oferujemy pracę w Niemczech w różnych branżach. Znajdziesz u nas tylko legalne i sprawdzone zatrudnienie. Legalność naszej działalności potwierdzona jest certyfikatem KRAZ 6760. Zaufało nam tysiące kandydatów i kilkadziesiąt największych firm w Niemczech.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna