Sortowacz – nie pełen etat

Gi Group Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Praca od zaraz!!!
Masz mocne postanowienie, by znaleźć dobrą pracę?
Studiujesz i chcesz pracować? Pomożemy Ci w tym!

Obowiązki:

• Odbiór surowców z terenu galerii handlowej Port Łódź surowców przeznaczonych do recyklingu z pojedynczych pojemników do pojemników zbiorczych
• Sortowanie surowców wtórnych
• Praca w wymiarze 0, 33 etatu - około 56 godzin miesięcznie
• Praca w systemie 2 zmianowym - ranki oraz późne popołudnia

Wymagania:

• Dyspozycyjność do pracy również w weekendy
• Motywacja do pracy
• Zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy:

• Umowę o pracę
• Atrakcyjną stawkę godzinową - 15 zł/h brutto
• Możliwość korzystania z programu dodatkowej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz karty Multisport.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.