Sortowacz makulatury i folii Praca od zaraz

Metkom Sp. z o.o.

Zaczernie, podkarpackie

Metkom  Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Zaczernie

Opis stanowiska pracy:

W związku z szybkim rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na
stanowisko magazynier- sortowaczy makulatury i folii.

Osoba ta odpowiedzialna będzie za:

  • sortowanie, zagęszczanie folii i makulatury
  • obsługę urządzeń służących do zagęszczania (belownica)
  • przygotowywanie sprasowanych belek do transportu.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne zatrudnienie i pracę w godzinach od 7 do 15.
  • Możliwość awansów wewnętrznych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie.
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT- mile widziane