Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/02/2019.

SORTOWACZ (-KA), zapewniamy dojazd

Wielkie Rychnowo, kujawsko-pomorskie

Conkret Sp. j.

Opis stanowiska pracy

Zapewniamy dojazd na trasach:

- Chełmża – Wielkie Rychnowo,

- Golub-Dobrzyń – Kowalewo – Pomorskie Wielkie Rychnowo

- Golub-Dobrzyń – Lipienica – Wielkie Rychnowo

Zakres obowiązków:

  • staranne i wydajne sortowanie folii przy taśmie sortowniczej zgodnie z instrukcją sortowania oraz poleceniem przełożonego / brygadzisty
  • odseparowanie od folii wszystkich zanieczyszczeń w postaci: papieru, złomu i innych tworzyw sztucznych

Wymagania:

  • chęć do pracy
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany, 4 brygady)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych
  • zdolności manualne
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej
  • dyspozycyjność, dokładność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość długotrwałej współpracy
  • pakiet świadczeń zdrowotnych
  • pakiet świadczeń sportowych

Wymagania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj".

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

CONKRET to producent folii polietylenowych z dwudziestoletnim doświadczeniem, a... zarazem jeden z liderów w produkcji hydroizolacji dla budownictwa oraz folii opakowaniowych dla przemysłu. Dynamiczny rozwój poprzez wysokie nakłady inwestycyjne i wiążący się z tym wzrost produkcji, zadecydowały o sukcesie naszego przedsiębiorstwa nie tylko na rynku krajowym.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Praca fizyczna , Praca Inne , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca na produkcji