Solutions Architect

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1108833

Hays IT Contracting to nowoczesna firma zatrudniająca specjalistów IT z innowacyjnymi i rozwojowymi projektami.

Dla naszego klienta branży telekomunikacyjnej, aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem Solutions Architect.

Lokalizacja: Warszawa
Data rozpoczęcia: sierpień/wrzesień 2018
Rodzaj pracy: umowa B2B

Obowiązki:

• Tworzenie specyfikacji wymagań
• Analiza ryzyka w projektach i utrzymaniu, szacowanie kosztów/pracochłonności projektów i utrzymania
• Tworzenie strategii i wizji rozwoju systemów IT
• Współpraca z zespołami analitycznymi i developerskimi oraz wsparcie jednostek biznesowych w celu wypracowania optymalnych rozwiązań informatycznych

Wymagania:

• Co najmniej 3-letenie doświadczenie w tworzeniu architektury rozwiązania na rynku Telekomunikacji
• Znajomość narzędzi takich jak np. Enterprise Architect, notacji UML
• Mile widziana wiedza na temat integracji i technologii integracyjnych
• Znajomość metodyk prowadzenia projektów (zwinne, waterfall)

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna Medicover, karta Multisport
• Możliwość pogłębienia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku telekomunikacyjnym (firma międzynarodowa)
• Możliwość rozpoczęcia pracy pomiędzy 7:00 a 11:00
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland