Solutions Architect

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
Solutions ArchitectMiejsce pracy: Kraków
Zadania:

  • Analiza wymagań i identyfikacja przypadków zastosowań o znaczeniu architektonicznym
  • Zarządzanie relacjami między biznesem, a zewnętrznymi i wewnętrznymi usługami IT
  • Formułowanie projektu end to end - tworzenie struktury rozwiązania
  • Wsparcie zespołów programistów
  • Weryfikacja wdrożeń
  • Zarządzanie dokumentacją architektoniczną

Wymagania:

  • Doświadczenie w optymalizacji złożonych systemów i w pracy z biznesem, w budowaniu architektur opartych na rozwiązaniach mikroserwisowych i chmurowych (Azure/AWS)
  • Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w opracowywanie standarów i wytycznych, które ukierunkowują rozwój i wdrażanie rozwiązań
  • Wiedza o projektowaniu interfesju API (tj. REST i standardy takie jak JSON)
  • Znajomość dowolnych protokołów uwierzetylniania oraz baz danych NoSQL
  • Dobra znajomość 12-czynnikowych aplikacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę wśród doświadczonych specjalistów w międzynarodowym środowisku
  • Interesujące i pełne wyzwań projekty
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, forma zatrudnienia: umowa o pracę ( 14 000 - 18 000 PLN brutto)
  • Benefity: opieka medyczna Medicover, karta Multisport
  • Możliwość cześciowej pracy zdalnej
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Imprezy integracyjne
  • Wewnętrzne eventy branżowe i hackathony
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.