Solution Developer

Alior Bank S.A.

Warszawa, mazowieckie

Jeśli jesteś osobą, która posiada:
  • przynajmniej 5 letnia praktyka w administrowaniu systemami operacyjnymi Linux i/lub Windows (z uwzględnieniem aspektów bezpieczeństwa, monitoringu, rozwiązywania problemów)
  • aktywne wykorzystywane języka powłoki (np. BASH) i Python  do pisania własnych skryptów / narzędzi
  • praktyczna znajomość pracy z repozytoriami kodu GIT
  • samodzielność w realizacji zadań, w tym wyszukiwanie i proponowanie rozwiązań technicznych
Dodatkowe umiejętności które są atutami:
  • praktyczna znajomość Ansible
  • znajomość technologii chmurowych oferowanych przez Oracle, Microsoft
  • praktyczna znajomość zarządzania klastrem ELK
  • praktyczna znajomość zarządzania systemem SIEM Splunk
  • umiejętność identyfikowania niepożądanych aktywności w sieci, systemach operacyjnych i aplikacjach web
  • znajomość technologii konteneryzacji: docker, k8s
  • znajomość technologii wirtualizacyjnych ESX, NSX

Twój zakres obowiązków:
  • tworzenie narzędzi wykorzystywanych w pracy operacyjnej Departamentu Cyberbezpieczeństwa
  • automatyzacja procesów obsługi incydentów bezpieczeństwa IT
  • eksperckie wsparcie projektów Banku w zakresie doboru, projektowania oraz implementacji rozwiązań cyberbezpieczeństwa
  • administracja podległymi systemami developerskimi

Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • brak dress code
  • interesującą pracę w środowisku najnowocześniejszych technologii
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia
  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.