Software Validation Engineer

SPRING PROFESSIONAL

Gdańsk, pomorskie

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Miejsce pracy: Gdańsk

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy outsourcingowej realizującej projekty IT dla takich branż jak: handel, opieka medyczna, bankowość i finanse, produkcja, transport i telekomunikacja poszukujemy aktualnie Software Validation Engineera do Gdańska.

Poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu pracującego nad rozwojem i utrzymaniem sterowników sieciowych. Jako Software Validation Engineer będziesz odpowiedzialny za rozwój oraz analizę produktu.

Klient oferuje:

- bardzo dobre warunki zatrudnienia (w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B), w tym elastyczne godziny pracy oraz częściową pracę zdalną (np. w piątki)

- pakiet medyczny oraz sportowy, a także prywatne ubezpieczenie zdrowotne

- przyjazną atmosferę pracy wzbogacaną przez liczne eventy integracyjne

- możliwość dalszego rozwoju przy realizacji międzynarodowych projektów

 Czym będziesz się zajmować:

 Rozwojem i analizą testów, a także debuggowaniem oraz walidacją sterowników sieciowych. A to wszystko w otwartym (knowledge – sharing) Agile’owym zespole.

Aby z sukcesem realizować te zadania potrzebujesz:

-  praktyczną znajomość Pythona lub innego języka skryptowego

-  doświadczenie z Linuxem

- znajomość architektury systemów niskopoziomowych

- płynną znajomość angielskiego

Dodatkowe punkty za:

- wiedzę dotycząca C/C++ oraz sieci

Jeśli posiadasz te kompetencje i oferta jest dla Ciebie interesująca – zaaplikuj już teraz!