Software Tester

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1130618

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa (Praga Południe)
Rodzaj umowy: kontrakt B2B lub Umowa Zlecenie (dla studentów)
Współpraca: długofalowa
Stawka: do 480 zł netto + vat/md

Zadania:
  • Przygotowywanie i przeprowadzanie testów manualnych aplikacji w firmie telekomunikacyjnej
  • Opracowywanie planów, przypadków i scenariuszy testowych
  • Analiza wyników i raportowanie przebiegu testów
  • Dokumentowanie wyników testów
  • Zarządzanie narzędziami wspierającymi realizację testów

Wymagania:
  • Wcześniejsze doświadczenie w obszarze testów w sektorze telekomunikacyjnym - warunek konieczny!
  • Podstawowa znajomość SQL
  • Mile widziany certyfikat ISTQB

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w dużej firmie telekomunikacyjnej
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Prace przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland