Software Tester

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego z naszych Klientów, innowacyjnej firmy z sektora IT, dedykującej swoje usługi do sektora finansowego, w związku z rozwojem zespołu, poszkujemy obecnie Kandydata na stanowisko:

Software TesterMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Przeprowadzanie testów manualnych
  • Przygotowywanie scenariuszy testowych w odniesieniu do wymagań biznesu
  • Praca z różnymi narzędziami oraz technologiami m.in. Oracle Data Warehouse, Java, PL/SQL
  • Wychwytywanie błędów zgodnie z wewnętrzną polityką firmy
  • Praca w metodologii Agile
  • Rozwijanie swoich umiejętności w kierunku kompetencji do testowania automatycznego
  • Wykonywanie innych obowiązków związanych z QA

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (m.in. licencjackie)
  • 2-6 lat  doświadczenia w testowaniu oprogramowania
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Podstawowe umiejętności programistyczne oraz doświadczenie w branży finansowej będa dodatkowym atutem
  • Komunikatywność, otwartość, nastawienie na współpracę
  • Dokładność

Oferujemy:

  • Różnorodne obowiązki i ambitne projekty
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Indywidualny plan szkoleniowy
  • Pracę w bardzo innowacyjnej, międzynarowej  firmie z centralą w Szwajcarii
  • Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta w oparciu o umowę o pracę (3 miesiące okresu próbnego, następnie umowa na czas nieokreślony)
  • Komfortowe biuro w centrum Warszawy
  • Benefity dodatkowe - jedne z najlepszych na rynku

Zapraszam do rozmowy o tym oraz innych projektach.

dko@hrk.eu, 668 313 167

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.