Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Software Project Manager (Embedded Systems)

Kraków, małopolskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży Automotive, poszukujemy osoby na stanowisko Software Project Manager

Główne zadania

  • Koordynacja i planowanie projektów z zakresu Active Safety
  • Współpraca z klientami, dostawcami, zespołami odpowiedzialnymi za realizację danego projektu
  • Raportowanie aktualnego statusu projektu
  • Udział w spotkaniach projektowych
  • Koordynacja spotkań z zespołami programistów i inżynierów systemu

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki - elektronika, informatyka, automatyka, robotyka, telekomunikacja)
  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy z systemami wbudowanymi
  • Uczestnictwo w przynajmniej jednym projekcie na stanowisku leada
  • Bardzo dobra znajomość programowania w języku C
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność prowadzenia zespołu - motywowanie i organizacja pracy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Dogodne warunki zatrudnienia (umowa o pracę bądź rozliczenie firma-firma)
  • Długofalową współpracę i możliwość rozwoju
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport)
  • Indywidualne podejście do każdego pracownika
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Program referencyjny
  • Imprezy integracyjne
  • Wsparcie w relokacji

ALTEN Polska jest firmą należącą do ALTEN Group Company, europejskiego lidera w... Konsultingu Inżynieryjnym oraz Technologicznym. Firma zaangażowana jest w realizację projektów badawczo-rozwojowych wielu korporacji. Jako technologiczny partner międzynarodowych firm, ALTEN w przeciągu 20 lat stał się wiodącym w Europie dostawcą usług z zakresu doradztwa inżynieryjnego oraz technologicznego.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management , Praca Kadra zarządzająca