Software Engineer (React, Node.js)-100% zdalnie

Cyclad Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Rzeszów

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Lokalizacja: praca w 100% zdalna, również po covid. Możliwość pracy z biura w Warszawie lub Wrocławiu
  • Wynagrodzenie: 90-130 PLN netto +VAT/h (B2B) lub UoP-uzależnione od doświadczenia kandydata
  • Poziom stanowiska: Mid./Senior
  • Typ projektu: długofalowa współpraca, tworzenie re-używalnych komponentów, serwisów i bibliotek, które jako platforma będą wykorzystywane wewnętrznie przy budowie dużych aplikacji biznesowych u Klienta.
  • Zespół: najbliższy team 5-osobowy (tworzony od podstaw)
  • Stack techniczny: JavaScript, TypeScript, React.js, Node.js, HTML/CSS, AWS, Jira, Confluence, Bitbucket, Bamboo CI, MS Teams
  • Język niezbędny do komunikacji w zespole: angielski

Obowiązki:

  • Tworzenie i rozwój re-używalnych komponentów, serwisów i bibliotek wykorzystywanych wewnętrznie przy budowie dużych aplikacji biznesowych
  • Dbanie o wydajność aplikacji
  • Tworzenie nowych rozwiązań opartych o React.js
  • Analiza wymagań biznesowych oraz wymagań użytkowników
  • Praca w dynamicznym środowisku z wykorzystaniem rozwiązań CI oraz modelu DevOps.
  • Komunikacja z partnerami biznesowymi i technicznymi w procesie tworzenia oprogramowania.

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w programowaniu
  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w technologiach frontendowych (preferowana znajomość React.js)
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy z Node.js/Java bądź innymi technologiami backendowymi
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript
  • Mile widziane doświadczenie z AWS
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę/B2B na pełny etat
  • Możliwość rozwoju w środowisku międzynarodowym
  • Elastyczne godziny pracy
  • Kartę Multisport oraz prywatną opiekę medyczną
  • Szkolenia wewnętrzne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.