Software Developer

Hays Poland

Toruń, kujawsko-pomorskie

Hays Poland

Toruń
Toruń
NR REF.: 1118335

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Toruń (3-4 dni zdalnie)

Stosunek pracy: Współpraca B2B (kontrakt via Hays)Zadania:

  • Udział w tworzeniu dedykowanej aplikacji dla telemarketerów (system rozproszony)
  • Współudział w tworzeniu architektury rozwiązań
  • Projektowanie i implementacja rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Współudział w planowaniu testów funkcjonalnych i integracyjnych
Wymagania:
  • Technologie: SQL server
  • Jezyki programowania: C++ , T-SQL
  • Koncepcje: relacyjne bazy danych, programowanie obiektowe, wzorce projektowe, wzorce architektoniczne, Web Service
  • Narzędzia: Borland C++, SQL Server Management Studio, Git
  • Biblioteki i frameworki: WinAPi
  • Metodologia: scrum
Oferujemy:
  • przyjazną atmosferę, w ambitnym zespole – z perspektywami rozwoju,
  • Benefity: Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland