Software Developer in Autosar

ERS|Defines positive change

31-271 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży automotive, zajmująca się wytwarzaniem oryginalnych i zamiennych części samochodowych, obecnie poszukuje kreatywnej osoby na stanowisko Software Developer in Autosar.

Miejsce pracy: Kraków
Zatrudnienie: Bezpośrednio u pracodawcy

Opis stanowiska:

- Tworzenie wewnętrznych układów embedded na postawie wymagań klienta
- Projektowanie architektury oprogramowania zgodnie ze standardami AUTOSAR
- Tworzenie dokumentacji technicznej
- Praktyczna znajomość języków programowania w tym szczególnie C
- Przeprowadzanie testów weryfikacyjnych
- Udział w przeglądach projektu
- Współpraca z Inżynierami elektronikami

Wymagania

- Wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym, elektronicznym lub pokrewnym
- Programowanie układów wbudowanych przy pomocy języków programowania ze szczególnym uwzględnieniem C
- Znajomość języków oprogramowania (głównie C dla układów embedded)
- Min. 3-letnie doświadczenie w pracy z AUTOSAR
- Podstawowa znajomość zasad elektroniki
- Doświadczenie na stanowisku Embedded Software Engineer
- Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)

Benefity:
- Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
- Dostęp do najnowszej wiedzy i technologii
- Pakiet szkoleń
- Fundusz socjalny
- Prywatne ubezpieczenie medyczne oraz ubezpieczenie na życie
- Karta Multisport
- Praca w przyjaznej atmosferze

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez MyNetwork Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Kluczborskiej 17/2, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Grupy MyNetwork oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.”

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 8842

Prezentacja firmy

ERS| Defines positive change, agencja doradztwa personalnego nale... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management, Praca IT - Kontrola jakości