Software Developer (.Net i T-SQL)

Warszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

2-10-52339
Wynagrodzenie: 8000 - 12000 PLN

Dla naszego Klienta, jednego z europejskich liderów dostarczających najwyższej klasy usługi w obszarze IT, który cieszy się stabilną pozycją oraz pozytywną opinią rynkową popartą czołowym miejscem w rankingach najlepszych pracodawców, szukamy .NET Developera ze znajomością T-SQL. Firma znana jest z wysokich standardów pracy oraz oferty rozwoju zawodowego popartego certyfikowanymi szkoleniami i atrakcyjnym pakietem pozapłacowym.

W związku z rozwojem zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Software Developera w obszarze security (praca zdalna).

Do obowiązków należeć będzie:
*Rozwój istniejących oraz tworzenie nowych aplikacji przy wykorzystaniu języków C# i T-SQL (90% czysty development i 10% mainatance)
* Dbanie o jakoś kodu (Code Review) oraz panujące w organizacji standardy
* Bliska współpraca z biznesem

Wymagania:
*Bardzo dobra znajomość języków programowania: C# i T-SQL
* Znajomość narzędzi typu GIT, SVN, Mercurial lub podobnych
* Znajomość: ASP.NET, MVC, MSSQL, Entity Framework
* Mile widziane: SSRS, JavaScript, CSS, Vulnerability Domain knowledge

Korzyści:
* Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
* Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
* Liczne certyfikowane szkolenia zewnętrzne
* Prywatna opieka medyczna
* Ubezpieczenie na życie
* Karta Multisport i/lub vouchery do kina, teatru i innych miejsc odpowiadającym zainteresowaniom
* Bezpłatne szkolenia językowe
* Rozwijająca praca w nowoczesnej organizacji, lidera swojej branży
* Jasna ścieżka kariery
* Dostęp do najnowszych technologii i gadżetów
* Opcjonalnie: pakiet relokacyjny

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - ERP