Software Developer (Backend)

Alior Bank S.A.

Kraków, małopolskie

Alior jest najszybciej rozwijającym się bankiem w Polsce -- w dużej mierze dzięki prężnie działającemu IT. Można powiedzieć, że jesteśmy firmą informatyczną z licencją bankową, a najnowsze technologie i najlepsze praktyki branżowe są zaszyte w naszym DNA. Mamy biura w Krakowie, Gdańsku i w Warszawie. Aktualnie poszukujemy ciekawych osób na stanowisko Software Developer, więc jeśli szukasz nowych możliwości rozwoju, to koniecznie zgłoś się do nas.

Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków będzie należało przede wszystkim pisanie kodu wysokiej jakości :-) My zaś będziemy się starać, aby zapewnić środowisko, w którym każdy może skoncentrować się na tym co potrafi robić najlepiej. Pracujemy w podejściu zwinnym, z przekrojowymi zespołami scrumowymi odpowiedzialnymi za poszczególne fragmenty naszego ekosystemu IT. Chętnie i często się dokształcamy.

Wśród naszych narzędzi znajdziesz języki Java i SQL, Spring Cloud Netflix, Kafka, Maven, Gradle, Spring, Git i wiele innych. Im więcej znasz lub chociaż słyszałeś, tym lepiej.

Czego oczekujemy?

Przede wszystkim pasji oraz dobrej i otwartej komunikacji. Ponadto znajomości podstaw programowania, tj. algorytmów, struktur danych, wzorców projektowych oraz wiedzy z zakresu technologii internetowych.

Co oferujemy?

  • Bycie częścią naszej radosnej i całkiem sporej gromady.
  • Pracę z nowymi technologiami i z wieloma projektami, często bardzo skomplikowanymi.
  • Program szkoleń.
  • Współpracę z osobami z bogatym doświadczeniem z zakresu IT (algorytmika, architektura nisko i wysokopoziomowa, integracje).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwości rozwoju.
  • Pakiet medyczny.
  • Świeże owoce raz w tygodniu i tyle kawy ile dasz radę wypić.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.