Software Architect

Devire

Zdalnie, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Zdalnie

Devire Outsourcing IT to forma współpracy dedykowana dla specjalistów z branży IT, oparta na zasadach własnej działalności gospodarczej - B2B, realizująca projekty dla wiodących Klientów prowadzących innowacyjne i nowoczesne projekty.

Klientem jest światowy lider związany z branżą samochodową, dostawca technologii i usług zwiększających bezpieczeństwo i wydajność pojazdów.

Obecnie poszukujemy osóby na stanowisko Software Architekt

Budżet: Otwarty

Opis projektu:

  • Wdrożenie nowego rozwiązania
  • opracowanie aplikacji pozyskującej dane z pojazdów i wykorzystującej je na potrzeby biznesowe.
  • Projekt jest obecnie w fazie zerowej. W jego realizacje na tym etapie zaangażowane mają być 3 pierwsze osoby, w tym Architekt, które wyznaczą ramy realizacji (rozwiązania, technologie itp.
  • Docelowo zespół ma roznosnąć się do ok. 20osob

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i rozwijaniu oprogramowania (inżynieria oprogramowania, techniki projektowania, języki i modele programowania, interfejsy, technologie webowe i internetowe)
  • podstawy techniczne i praktyczne doświadczenie w wykorzystywaniu zaawansowanych koncepcji architektury softwarowej jak cykl życia, QAW, ADD, ATAM, itp.
  • magistra informatyki, lub pokrewnych dyscyplin technicznych,
  • umiejętność abstrakcyjnego myślenia
  • zdolności komunikacyjne i zarządcze,
  • bardzo dobrą znajomość angielskiego
  • gotowość do podróży służbowych

Zakres zadań:

  • opracowanie od zera projektu architektury (określenie wymagań, wybór rozwiązań, wyznaczników jakościowych, itp.)
  • ścisła współpraca z pozostałymi osobami przydzielonymi do projektu, dobra komunikacja z przedstawicielami biznesu
  • wskazywanie przyszłych wymagań projektowych

Stack technologiczny:

  • Technologia realizacji projektu nie została jeszcze wybrana.
  • Obecnie zadaniem architekta będzie stworzenie projektu architektury ze wskazaniem technologii najodpowiedniejszej do osiągnięcia celów biznesowych klienta.

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o kontrakt B2B via Devire
  • Długofalową współpracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
Devire Devire Devire Devire