Social Media Specialist

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Poszukujemy aktualnie, dla jednego z naszych klientów, osoby na stanowisko:

Social Media SpecialistMiejsce pracy: Warszawa

Oczekujemy:

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenia w budowaniu strategii komunikacji
  • Doświadczenia w planowaniu budżetów
  • Umiejętności analitycznych
  • Dużej orientacji w trendach komunikacji social mediowej
  • Kreatywności i umiejętności rozwiązywania sytuacji kryzysowych
  • Doświadczenia w prowadzeniu kampanii sprzedażowych

Zakres obowiązków:

  • Budowanie i implementacja strategii komunikacji
  • Prowadzenie i zarządzanie kanałem Social Mediów spójnie z ogólnie przyjętą strategią komunikacji,
  • Współpraca z innymi działami przy realizacji projektów,
  • Nadzorowanie działań agencji marketingowej
  • Analiza i raportowanie efektów prowadzonych działań,
  • Nadzór nad prawidłowością informacji produktowych

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole,
  • Umowę o pracę,
  • Pakiet benefitów,
  • Realną możliwość rozwoju w strukturach firmy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.