SOCIAL MEDIA SPECIALIST w BRANŻY FASHION

365 agencja Sp. z o.o. Sp. k.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

365agencja to nowoczesna agencja PR & SOCIAL MEDIA MARKETING z siedzibą w Krakowie. Pracujemy nad inspirującymi projektami dla największych marek w mediach społecznościowych. Oferujemy kompleksowy know-how i wieloletnie doświadczenie.

Rekrutujemy na stanowisko: SPECJALISTA SOCIAL MEDIA / BRANŻA FASHION

Potrzebujemy na pokładzie osoby która żyje modą, designem, nowymi trendami, śledzi nowe kolekcje, projektantów ifluencerów.

Ta praca jest dla Ciebie jeśli:

  • wiesz, jak prowadzić skuteczne kampanie w social media, potrafisz tworzyć treści, proste grafiki, współpracować z zespołem grafików i designerów
  • znasz tajniki pracy z topowymi markami - od momentu tworzenia strategii do wdrożenia,
  • pracowałaś przy wydarzeniach typu FASHION WEEK, POKAZY MODY, FINAŁY MISS etc.
  • interesujesz się branżą fashion, jesteś na bieżąco z nowymi trendami
  • śledzisz topowe marki oraz influencerów na Instagramie
  • żyjesz modą :)

Jeśli chcesz pracować dla rozpoznawalnych marek, masz już socialowe doświadczenie i jesteś nastawiona/y na dalszy nieustanny rozwój, aplikuj i dołącz do naszego zespołu!

Wymagania

Wyślij swoją aplikację, jeśli:

  • posiadasz minimum kilkumiesięczne doświadczenie w prowadzeniu komunikacji w social media, Facebook, Instagram, Pinterest, Snapchat
  • potrafisz prowadzić kampanie reklamowe na Facebooku i Instagramie i je optymalizować
  • śledzisz trendy i sam aktywnie wypowiadasz się w socialach, nie tylko na Facebooku,
  • masz lekkie pióro i świetnie komunikujesz się w języku polskim,
  • potrafisz tworzyć proste kreacje graficzne,
  • jesteś dyspozycyjny/a od poniedziałku do piątku w biurowych godzinach pracy, oraz tak "zaprzyjaźniony/a" ze smartfonem by wszędzie i o każdej porze śledzić tworzone przez siebie kampanie ;)

Prezentacja firmy

W 365 agencja budujemy marki i dbamy o nie każdego dnia.<br/><br/>Wierzy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media