Social Media Specialist - rekrutacja online

HRK S.A.

Września, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, nowoczesnej i prężnie działającej firmy produkcyjnej z siedzibą we Wrześni wchodzącej w skład międzynarodowej grupy, w związku z budową  struktur marketingowych, poszukujemy specjalisty od marketingu i social mediów na stanowisko:

Social Media SpecialistMiejsce pracy: Września

Z uwagi na fakt iż jest to nowo tworzone stanowisko, które w przyszłości ma być zalążkiem działu marketingu, szukamy osoby samodzielnej i mocno osadzonej w digital marketingu i social mediach, osoba będzie blisko współpracować z Szefem Sprzedaży

Główne zadania:

  • Budowanie wizerunku firmy w Social Mediach
  • Zarządzanie kontami firmowymi w Social Mediach
  • Współpraca z Centralą firmy oraz implementacja rozwiązań Grupy
  • Aktywne tworzenie publikacji, materiałów promujących, wydarzeń w sieci
  • Przygotowywanie kampanii reklamowych oraz promocyjnych
  • Aktualizacja strony internetowej oraz materiałów marketingowych

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale marketingu przy obsłudze profili firmowych w Social Mediach
  • Bardzo dobra znajomość mediów społecznościowych (Twitter, Tik Tok, Facebook, Instagram, Pinterest)
  • Znajomość zagadnień marketingowych
  • Umiejętność obsługi Canvy lub innego prostego programu graficznego,
  • Umiejętność tworzenia krótkich, intrygujących tekstów (lekkie pióro ??)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny – kontakt z centralą)
  • Kreatywność, własna inicjatywa.
  • mile widziani kandydaci z Wrześni i okolic

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy (umowa o pracę na pełen etat + atrakcyjne wynagrodzenie, premia roczna) + dodatkowe benefity
  • pracę w nowocześnie zarządzanej firmie wchodzącej w skład międzynarodowej grupy,
  • samodzielną i kreatywną pracę + możliwość rozwoju działu marketingu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.