Social Media Performance Specialist

Intredo

Warszawa, mazowieckie

Intredo

Od: Intredo
Miejsce pracy: Warszawa

Kim jesteśmy?

Agencją performance marketingu – działamy na 20 różnych rynkach, gdzie tworzymy najbardziej efektywne kampanie reklamowe.

Czym się zajmujemy?

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla Klientów e-commerce o zasięgu globalnym: przygotowujemy i wdrażamy strategię komunikacji online.

Jak funkcjonujemy?

Działamy na rynku od 8 lat. Przez ten czas zbudowaliśmy dynamiczny i profesjonalny zespół złożony z blisko 50 specjalistów. Na co dzień zajmujemy się łączeniem produkcji, technologii i mediów w spójną całość oraz tworzeniem skutecznych narzędzi sprzedaży online.

Warszawa

O stanowisku

Szukamy prawdziwego tytana performencu, który będzie odpowiedzialny za planowanie i zakup mediów oraz za bieżącą optymalizację kampanii dla Klientów e-commerce na Facebook-u. Kluczowa rola do spełnienia to bycie rekinem analityki, który nie boi się pracy na panelach. Zatem będziesz pełnić nadzór nad budżetami reklamowymi

Klientów, którzy pracują z nami na zasadzie wyłączności. I na Tobie spoczywać będzie odpowiedzialność za skalę oraz rentowność kampanii realizowanych na wielu rynkach zagranicznych.

Obowiązki:

  • Zarządzanie budżetami reklamowymi Klientów e-commerce w tym bezpośrednia odpowiedzialność za efekty kampanii (liczba generowanych leadów i poziom sprzedaży online) za pomocą płatnych kampanii na Facebooku,
  • Uruchamianie kampanii performance, koordynacja materiałów oraz kreacji.
  • Prowadzenie kampanii reklamowych w modelu efektywnościowym.
  • Inicjowanie działań zwiększających efektywność i skuteczność prowadzonych kampanii.
  • Aktywna współpraca z innymi działami agencji, w tym m.in.: Kreacja i IT.

Wymagania:

  • Minimum 1-2 lata doświadczenia w prowadzeniu płatnych kampanii na Facebook-u - mile widziane doświadczenie w pracy po stronie Agencji (Performance Marketing/Digital) i/lub po stronie Klienta w branży e-commerce.
  • Wiedza z zakresu realizacji kampanii i online marketingu.
  • Doświadczenie w pracy z adserver’em i/lub trading desk’iem.
  • Dodatkowo mile widziane doświadczenie w pracy na Google Analytics oraz na inny systemach monitorujących i mierzących efektywność kampanii internetowych.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny.
  • Doskonałe umiejętności analityczne i bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Dokładność oraz dostrzeganie korelacji tam gdzie inni widzą tylko słupki pełne liczb.
  • Nastawienie na cel oraz inicjatywa w działaniu.
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu.
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Pracę w gronie nieprzeciętnych i zaangażowanych pasjonatów e-commerce i Internetu, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem.
  • Realny wpływ na prowadzone projekty i szeroki zakres odpowiedzialności dostosowany do indywidualnych talentów.
  • Dynamiczny rozwój oparty na systemie mentoringu.
  • System wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń pracowniczych.
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole oraz wiele okazji do integracji.
  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport i ubezpieczenie na życie,
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu z widokiem na Wisłę i Stadion.
Intredo