Opis stanowiska pracy

Useme.eu, dynamicznie rozwijający się startup i prawdopodobnie już teraz największy w Polsce serwis pracy zdalnej oraz jej rozliczania (HRTech), poszukuje osoby na stanowisko: Social Media Manager (SMM) lub jak kto woli – Ninję socialów :-).

SMM będzie odpowiedzialna/y za prowadzenie działań na rynkach: polskim oraz zagranicznych (w j.ang).

Warunki pracy:
- biuro w samym centrum Wrocławia (ul. Oławska);
- elastyczne godziny pracy (najważniejsze są dla nas efekty – a tweety o godzinie 8:00 u nas się nie sprawdzają);
- godzinna przerwa w ciągu dnia, 2 razy w tygodniu opcja przerwy 1,5h na zajęcia sportowe;
- młody zespół, rozwijający się rynek i szansa na współudział w wykreowaniu polskiego jednorożca;
- wynagrodzenie zależne od zweryfikowanego doświadczenia - jesteśmy otwarci zarówno na osoby bardzo doświadczone, jak i wciąż uczące się, ale z wiedzą praktyczną.

Wymagania

Oczekiwania:
- praktyczna wiedza i umiejętności, potwierdzone doświadczeniem, w zakresie zarządzania kampaniami i prowadzenia kanałów: Facebook, LinkedIn, Twitter;
- umiejętności copywriterskie, czyli inaczej mówiąc lekkie pióro;
- znajomość narzędzi analitycznych Google Analytics i pokrewnych.
- bardzo dobry j. angielski, zarówno w mowie i piśmie (np. umiejętność swobodnego pisania artykułów po angielsku) - WARUNEK KLUCZOWY.

Dodatkowym atutem będzie znajomość języka rosyjskiego, nie jest to jednak warunek konieczny do aplikowania.

Prezentacja firmy

Useme to lider rozliczania pracy zdalnej w Europie Środkowej i dynamiczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media