Social Media Junior Analyst - j. niemiecki / włoski / fiński / hebrajski

CEE Experts by L.M.International Group Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Kim jesteśmy
W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.

Od tego momentu poza usługami rekrutacyjnymi świadczymy dodatkowo serwisy dla sektora handlu jak np. tajemniczy klient, zarządzanie magazynami czy e-platforma handlowa. W obszarze HR jesteśmy postrzegani jako eksperci w dziedzinie rekrutacji dla firm BPO/SSC. Dodatkowo posiadamy własne aplikacje badające rozwój talentów, osobowość pracownika, przeprowadzające wirtualne rozmowy rekrutacyjne czy udzielające rekomendacji kandydatowi.

Miejsce pracy: Kraków

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm. Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej spółki zajmującej się współpracą z agencjami reklamowymi, poszukujemy Kandydatów z biegłą znajomością jednego z języków: niemieckiego, włoskiego, fińskiego lub hebrajskiego na stanowisko Analityka portali Social Media.

Zadania na stanowisku:

  • Przeprowadzanie analiz treści mediów społecznościowych w j. obcym
  • Sporządzanie raportów w j. angielskim
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Wsparcie administracyjne działu

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Bardzo dobra znajomość jednego z jezyków: niemieckiego, włoskiego, fińskiego lub hebrajskiego (C1)
  • Dobra znajomość j. angielskiego (B2)
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Mile widziana znajomość kultury, oraz wydarzeń bierzących obszaru niemieckojęzycznego
  • Komunikatywność, otwartość

NASI PARTNERZY BIZNESOWI PROPONUJĄ:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku
  • Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji
  • Możliwości rozwoju
  • Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.)
  • Dofinansowanie do kursów językowych
  • Eventy integracyjne
  • Wyjazdy do zagranicznych oddziałów firmy
  • Chill-out zone in the office