Social Media Executive - praktyki

HYCOM

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Nauczysz się planować działania w mediach i poznasz proces produkcji materiałów wraz z szeregiem wymagań, które muszą one spełniać. Poznasz reguły korzystania z portali Social Media od strony firmy. Weźmiesz udział w procesie tworzenia komunikacji marki.

Główne obszary działalności osoby na tym stanowisku:
• dbałość o wysoką jakość i terminowość publikacji,
• kontrolowanie kalendarza publikacji,
• zamieszczanie zaakceptowanych treści na portalach społecznościowych – Facebook, Linkedin, Xing itp.
• ścisła współpraca z zespołem grafików,
• opieka nad procesem tłumaczeń

Wymagania

• dokładność i skrupulatność,
• zainteresowanie w obszarze rozwoju strategii komunikacji firmy, w szczególności w zakresie Social Media,
• bardzo dobre zdolności organizacyjne,
• min. komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

• znajomość języka niemieckiego.

My zapewnimy Ci:

• 3 miesięczne, płatne praktyki,
• interesujące wyzwania i możliwość rozwoju w otoczeniu grupy ludzi tworzących fantastyczną, motywującą do działania atmosferę,
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w nowoczesnej firmie, poznania innowacyjnych technologii i pracy przy niesztampowych projektach.

Prezentacja firmy

Hycom tworzy dla swoich klientów najbardziej nowoczesne i złożone... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media