HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta- lidera rynku w obszarze akceptacji kart płatniczych oraz transakcji elektronicznych w Polsce poszukujemy Analityka do Zespołu Security Operations Center (SOC).

SOC AnalystMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • monitorowanie działań użytkowników w systemach informatycznych i wykrywanie naruszeń dotyczących bezpieczeństwa IT
  • korelację i analizę zdarzeń z systemów źródłowych
  • obsługę incydentów bezpieczeństwa IT
  • rozwój i utrzymanie systemów wspomagających monitorowanie bezpieczeństwa IT
  • udział w tworzeniu i rozwijaniu standardów bezpieczeństwa informatycznego firmy
  • współpracę z innymi jednostkami biznesowymi w celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług, wdrażanie i monitorowanie najlepszych rozwiązań, praktyk oraz standardów bezpieczeństwa
  • zapewnienie świadczenia usług w zgodzie z przepisami i regulacjami obowiązującymi poszczególne podmioty Korporacji

Wymagania:

  • praktyczne doświadczenie w obszarze monitorowania bezpieczeństwa IT z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi analitycznych, znajomość rozwiązań klasy SIEM oraz innych technologii i rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, matematyka, elektronika lub podobne)
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym w trybie 24/7/365 (dwie 12-godzinne zmiany)
  • wiedza i doświadczenie z zakresu analizy i obsługi incydentów bezpieczeństwa IT
  • dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację biznesową (min. poziom B2, warunek konieczny: poziom znajomości języka będzie weryfikowany podczas rekrutacji)
  • doświadczenie w zakresie analizy danych i przygotowywania raportów
  • mile widziane posiadanie certyfikatów branżowych (preferowane CISSP/CISM, CEH, CSFA, GIAC Certified Incident Handler)

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna,
  • karta Multisport,
  • stały rozwój zawodowy (szkolenia, dostęp do platformy e-learningowej, spotkania branżowe, dostęp do firmowej biblioteczki)
  • imprezy integracyjne
  • drużynowe rozgrywki sportowe (koszykówka, piłka nożna)
  • skrócone godziny pracy w piątki (-2h)
  • strefa chillout z konsolą do gier
  • bezpłatny parking rowerowy
  • świeże owoce w każdą środę

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.