ManpowerGroup Sp. z o.o.

Ślusarz

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie maszyn i urządzeń do procesu produkcyjnego pod względem ustawienia technicznego
  • Dokonywanie napraw uszkodzonych maszyn i urządzeń
  • Uczestnictwo w testach nowych maszyn
  • Naprawa maszyn i urządzeń pomocniczych (np. młyny, stacje wody, kompresory)

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie zawodowe / techniczne
  • Mile widziana umiejętność obsługi urządzeń skrawających (tokarki, szlifierki, frezarki)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Długofalowe zatrudnienie w firmie produkcyjnej z zagranicznym kapitałem
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą (czas określony -> czas nieokreślony)
  • Liczne inwestycje w rozwój zawodowy
  • Pomoc w zdobyciu brakujących uprawnień, kwalifikacji
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m. in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, bony Sodexo)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials