Work Service S.A.
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Ślusarz

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie,Bytom,Chorzów

Kandydatom oferujemy:

• Umowę o pracę za naszym pośrednictwem;
• Stabilne zatrudnienie;
• Możliwość przejścia pod strukturę Klienta;
• Pracę na pełen etat;
• Pracę w systemie zmianowym 6-14-22 od poniedziałku do piątku;
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
• Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
• Dogodną lokalizację;
• Opiekę koordynatora Work Service.

Zadania:

• Prace ślusarskie (trasowanie, wiercenie, gwintowanie, gięcie, szlifowanie);
• Praca przy instalowaniu i uruchamianiu maszyn i urządzeń;
• Ogólne prace związane z obróbką konstrukcji.

Wymagania:

• Wykształcenie zawodowe - kierunek techniczny;
• Doświadczenie na stanowisku ślusarza.
• Podstawy czytania rysunku technicznego;
• Ogólna wiedza dotycząca zagadnień mechanicznych, hydrauliki siłowej i pneumatyki.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.