Opis stanowiska pracy

Do elektrowni wiatrowych w krótkim terminie, poszukujemy następujące pracowników:

5 Ślusarzy

  • umiejących samodzielnie pracować (montowanie elementów stalowych z rysunków technicznych)
  • znajomość języków: niemiecki, angielski lub polski

Lokalizacja: Salzbergen

Praca: od teraz do prawdopodobnie końca listopada 2017 roku

CV wraz z kopiami dokumentów uprawniających do wykonywania zawodu prosimy kierować na adres email: info@eureka-personal.de Kontakt tel.+49 30 66409881 albo +49 17670949225

Prezentacja firmy

Niemiecka firma z branży HR Eureka Personal o ugruntowanej pozycj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne