Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • wiercenie, wkręcanie, nitowanie, scalanie bolców;
  • obsługa elektronarzędzi.

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie pracy jako ślusarz/monter/szlifierz;
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (warunek konieczny);
  • znajomość czytania rysunku technicznego.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • stabilne zatrudnienie na cały rok 2022;
  • stawkę godzinową - 13,50 EUR/brutto;
  • szacowany zarobek - 1800 euro netto/160 h;
  • pracę tymczasową na pełen etat w oparciu o polską umowę o pracę;
  • składki do ZUS-u odprowadzane od średniej krajowej;
  • dodatek za znajomość języka niemieckiego/angielskiego - 100 euro netto;
  • zwrot kosztów amortyzacji samochodu - 100 euro netto/miesiąc;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • odzież roboczą;
  • PowerBonus - 450 zł netto za polecenie pracownika.

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji