Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy In Person cert MGiP 698 poszukuje dla swojego klienta z branży stoczniowej kandydatów na stanowisko ślusarz.
Praca polega na:
- umieszczenia fundamentów ( schodów, podestów i.t.p)
- Obróbka materiału ( płyty, profile ) ( dopasowanie materiału na wymiar )
- dostosowanie produktów za pomoca spalania , szlifowania itp
Oferujemy:
-13 € netto/godz
-darmowe zakwaterowanie (pokój jednoosbowy)
-wypłaty tygodniowe
-opiekę polskiego koordynatora
-ubezpieczenie 22,50 € tygodniowo.

Wymagania

-doświadczenie zawodowe jako slusarz stoczniowy
-znajomość j.angielskiego
-certyfikat VCA lub SCC
-sofi nr
-umiejętność czytania rysunku technicznego

Prezentacja firmy

Jesteśmy Firmą z 15 letnim doświadczeniem. Naszymi klientami są zarówno ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
64,4PLN - 65PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji