LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ślusarz

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: 0013027
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie prac mechanicznych, ślusarskich zgodnie z posiadanymi uprawnieniami;
  • konserwacja i naprawa urządzeń mechanicznych;
  • przygotowanie i transport części;
  • sporządzanie raportów i dokumentacji z przebiegu wykonywanych prac.

Oczekiwania:

  • umiejętności przeprowadzania przeglądów, remontów i konserwacji typowych urządzeń i maszyn elektrycznych;
  • mile widziane uprawnienia spawacza gazowego, elektrycznego oraz do obsługi suwnic;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • praca na rzecz największego producenta stali na świecie - ArcelorMittal;
  • konkurencyjne wynagrodzenie 2900 - 3100 brutto (wraz z dodatkami zmianowymi i premią)
  • atrakcyjny pakiet benefitów (kartki na posiłki, prywatna opieka medyczna, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie grupowe w PZU, karta Multisport).

•Atrakcyjne wynagrodzenie,
•Przyjazne środowisko pracy,
•Umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia na stałe,
•Zawsze terminową wypłatę wynagrodzeń.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.