LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ślusarz

Miejsce pracy: Kraków, Rząska, Zabierzów, Niepołomice, Węgrzce, Wieliczka, Skawina, Dojazdów
Nr ref.: 0013027
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Prace w bieżącej produkcji;
  • Diagnoza uszkodzeń urządzeń produkcyjnych;
  • Naprawy urządzeń produkcyjnych.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie zawodowe;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym;
  • Dokładność i rzetelność pracy;
  • Umiejętność pracy zespołowej.

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji + premie i dodatki zmianowe;
  • Bogaty pakiet socjalny np. "wczasy pod gruszą", darmowe karty posiłkowe;
  • Szansa rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach, zdobywaniu dodatkowych uprawnień;
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów: Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe PZU;
  • Praca 1-zmianowa lub w systemie 4-brygadowym.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.