Armadas B.V. i.o.

Ślusarz

Od: Armadas B.V. i.o.
Miejsce pracy: Holandia

Firma z branży metalurgicznej z ponad 50 letnim doświadczeniem specjalizująca się w produkcji wyrobów ze stali, stali nierdzewnej oraz aluminium. Świadczy między innymi usługi w zakresie: montażu, cięcia, spawania, zaginania oraz wykrawania.

Zakres obowiązków:

 Wykonywanie różnego rodzaju prace ślusarskich
(szlifowanie, wiercenie, gwintowanie, frezowanie, cięcie, piłowanie)
 Praca z produktami ze stali, stali nierdzewnej oraz aluminium
 Dbałość o miejsce pracy
 Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
 Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa

Wymagania:

 Wyksztalcenie techniczne
 Doświadczenie zawodowe w firmach produkcyjnych, najlepiej w przemyśle metalurgicznym
 Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego
 Precyzja, dokładność
 Umiejętność pracy w zespole
 Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

 atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO
 pracę w pełnym wymiarze godzin
 świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii
 zakwaterowanie / dobre warunki mieszkaniowe z dostępem do Internetu
 ubezpieczenie zdrowotne
 opiekę polskojęzycznych koordynatorów
 przyjazną atmosferę w pracy
 możliwości rozwoju i awansu
 bezpłatny kurs języka holenderskiego
•bonusy za polecenie pracownika
•dodatki za koszty eksterytorialne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy