Opis stanowiska pracy

  • obróbka elementów metalowych: cięcie, wiercenie, gwintowanie, gięcie
  • obsługa piły taśmowej, wiertarki kolumnowej, giętarki, szlifierki ręcznej
  • kompletowanie wykonanych elementów do spawania

Wymagania

  • doświadczenie w obróbce metalu
  • umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych
  • znajomość rysunku technicznego pozwalająca na samodzielną pracę
  • gotowość do pracy zmianowej
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność i odpowiedzialność

Prezentacja firmy

Firma KNOLL Maschinenbau GmbH jest znanym światowym producentem p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
do 500 zł brutto, karta medyczna, szkolenia branżowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji