Ślusarz - Zgrzewacz - Zabrze

OTTO Work Force

Zabrze, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Zabrze

Firma OTTO Work Force Polska sp. z o.o. (nr rej. 2590) jest jednym z liderów w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową w kraju i za granicą.
Obecnie dla naszego klienta - producenta kas fiskalnych poszukujemy pracowników na stanowisko:

Nr ref.: MA/03/2018/SZ

Opis stanowiska:
- Przygotowanie stanowiska pracy wraz z wgraniem odpowiedniego oprogramowania,
- Przeprowadzanie procesu zgrzewania na podstawie dokumentacji technicznej,
- Montaż elektrod,

Wymagania:
- Doświadczenie w procesach zgrzewania oporowego do 20kA,
- Znajomość procesu zgrzewania blach ocynkowanych,
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
- Zdolność oceny zużycia elektrod oraz ich oczyszczenie,
- Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie dwuzmianowym,
- Stawkę miesięczną w przedziale 2800-3200 zł brutto + do 15% premii,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Miłą atmosferę w pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.